شما به عنوان یک سلبریتی خوب میدونی که شهرت چقدر میتونه آزار دهنده باشه . مخصوصا وقتی در کشوری زندگی میکنی که بعضیا برای خوش گذرونی مشکلات زندگیت را جار میزنن . در مجموعه ی وکیل خان افردی هستند که همیشه حامی سلبریتی ها بوده و به خوبی مشکلات آنها را می شناسند.
 سلبریتی کار سختی داره و قرارداد های پیچیده ایی جلوش گذاشته میشه .. ما براتون قرارداد مربوط به تخصص تون رو می نویسیم و حتی میتونیم کنارتون در جلسه مذاکره به عنوان وکیل شخصی کنارتون باشیم . جدا از اینکه به رازداریمون معروف شده‌ایم ،‌ تحت یک قراداد جداگانه هم متعهد می شویم که به هیچ وجه راز های شما جایی درز نکنه .  این خیلی مهمه بتونی به وکیلی که بخاطر مسائل شخصی و حتی کاریت کنارته اعتماد کامل داشته باشی.

بازیگران ،‌خوانندگان ،‌ورزشکاران و دیگر افراد محبوب و مشهور

برای اولین بار در ایران افتخاردارد به طور تخصصی برای اشخاص سرشناس در عرصه های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی خدمات حقوقی ارائه نماید.

شرایط ویژه این قسم افراد از هیچ کسی پوشیده نیست :

۱) تخصص کاری :

 انعقاد قرارداد در زندگی افراد مشهور دغدغه خاصی به شمار می آيد و این را در مصاحبه با همه آنها به خوبی درک کرده ایم . نگرانی هایی از جنس حرفه شغلی که بسیار حائز اهمیت است . دیده ایم که از زمان مذاکره بر سر مبالغ و تعهدات و شرایط مختلف همکاری کوله باری از نگرانی را حد اقل تا اتمام کامل همکاری به دوش میکشید .برای حل مشکلات قراردادی شما تیمی متخصص و با تجربه آماده به ارائه خدمات حقوقی می باشند .

۲)‌ رازداری :

 دیگر موردی که برای افراد سبلریتی بسیار مهم و حیاتی است حفظ حریم شخصی از چنگال پاپاراتزی هاست . فلش دوربین های خبر ساز که دست کمی از کارخانه حاشیه سازی ندارد حتی شده برای نفعی کوچک یا حتی از سر بیکاری و خنده .

اما کیست که متوجه مشاهیر هم همانند آحاد جامعه نیازمند ثبات و آرامش در زندگی شخصی هستند .همه شرایط و امکانات لازم برای اینکه مشکلات شخصی و کاری شما در سکوت کامل انجام شود مهیا شده . پس از سالها در کنار مشاهیر بودن ما را با همه مشکلات مربوطه آشنا نموده و امکانات کافی برای این همکاری فراهم شده است .

۳) مرگ کاری :

کم نیستند افراد خاصی در اطراف ما که این روز ها با بی ارزش ترین حواشی در اینستاگرم و دیگر برنامه های دنیای مجازی یک روزه خود را در یک قدمی مرگ کاری می بینند.

۱. اگر مورد تهاجم پاپوش ها و حواشی ساختگی شدید با اقدامات به موقع و مناسب از شما محافظت میکنیم .

۲. چنانچه با مسائل شخصی که برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد روبرو شده و یاد سلبریتی هایی افتادید که پیش از شما به خاطر حواشی خانوادگی و اجتماعی به مگ همیشگی حرفه ایی دچار شدند ،‌ نگران نباشید . میتوان شرایطی را فراهم نمود تا حرفه شما مصون از هر تعرضی قرار گیرد . کافیست در تجربه ما سهیم شده و راه چاره را دریابید.

۴) شرایط مالی :

متاسفانه یکی از حقایق موجود در این زمینه شرایط مالی خوب یا به ظاهر خوب مشاهیر است که در هر حالتی باعث می شود مورد سد جویی برخی افراد نابه هنجار قرارگیرند و برای حل مشکل مجبور به پرداخت هزینه های غیر متعارفی شوند . و شاید خیلی از سلبریتی ها برای حفظ شخصیت حاضر یه بحث و جدل برای جلوگیری از این سودجویی نباشند .

اما خوب این مورد در باره افرادی صدق میکند که شاید یک بار از روی شانس با یم فرد مشهور دیدار کرده باشد و ته دلش بخواهد از این یک بار موقعیت استثنایی همه بهره ممکن را ببرد.

برای تیمی حرفه ایی که خدمت اصلی و همیشگی اش خدمت به مشاهیر بوده این کار بزرگ ترین خیانت به کسب و کار خودش می باشد .

۵) طرفداری :

شاید عجیب و کودکانه به نظر برسد اما یک واقعیت است که در عمل دیده شده . بسیاری از افراد با توجه به سو گیری های غیر عامدانه سلبریتی ها با آنها یا خیلی دوست میشوند یا خیلی دشمن . در تیم های فوتبال این مقوله بسیار عیان است و در برخی بازیگران و خوانندگان نیز تا حدودی مشهود بوده .

شاید این قضاوت ایجاد شود که افراد صرفا از روی خصومت ممکن است جایی حق را به ضرر یک سلبریتی باطل نمایند اما در اکثر موارد بعد ها مشخص شده که کاملا از ناخودآگاه فرد برخواسته . این قسم مشکلات را بهتر است در ملا عام ناگفته رها نموده و در ملاقات حضوری به توضیح بیشتر همراه با راهکار پرداخت .